Okružní pila EVO S185 CCSL 1600W s kotoučem na ocel
Kód:EV000181.S
K dispozici jsou další kotouče, z nichž každý je speciálně navržen tak, aby nabízel maximální řezný výkon s různými kovy, jako je nerezavějící ocel, hliník, měkká ocel a jiné tenké plechy, které vám pomohou najít dokonalý řez pro každý projekt. S185CSL je kompaktní síla s motorem o výkonu 1600W, nastavitelným úkosem a hloubkou řezu. Naši zákazníci potvrzují, že pohodlně převyšuje parametry konkurenční okružní pily na kov a nechává za sebou dokonce i plazmové řezačky.
Skladem
Doprava zdarma
InStock
Popis
Vlastnosti:
  • S185 CCSL je vybavena kotoučem z měkké oceli s průměrem 185mm a 40 zubů
  • Poskytuje okamžitě opracovatelný povrch a neprodukuje prakticky žádné teplo, piliny, ani jiskry
  • Usměrňovaný vývod vzduchu směřuje vzduch do linie řezu a odstraňuje ho od všech zbytků
  • Pro ještě větší podporu při přímém řezání je k dispozici rovnoběžné vedení okrajů
  • Řežte měkkou ocel, nerez ocel, hliník a dřevo pomocí volitelných prémiových kotoučů
Technické parametry:
  • Motor: 1600W
  • Rychlost bez zatížení: 3700ot./min
  • Max. zkosení (vlevo): 45°
  • Základna okružní pily: lisovaná ocel
  • Délka kabelu: 3m
  • Průměr čepele: 185mm
  • Počet zubů: 40
  • Max. tloušťka řezu: 20mm
  • Max. zářez: 2mm
  • Max. hloubka řezu (0°): 64mm
  • Max. hloubka řezu (45°): 35mm
  • Měkká ocelová deska:
    • Max. tloušťka obráběného materiálu: 8mm
  • Měkká ocelová čtvercová trubice:
    • Max. tloušťka stěny: 3mm
  • Rozměry produktu: 255x308x241mm
  • Rozměry balení: 230x368x279mm